Pleksan Akrilik

Fabrika: Orhanlı, Anıt Sokağı No:19, 34956 Tuzla/İstanbul İletişim: (0216) 394 39 64

 

Kurumsal

Kurumsal

Türkiye’nin öncü dökme akrilik (PMMA, polymethyl methacrylate) levha üreticilerinden olan Pleksan Akrilik levha LTD. ŞTİ, 1998 yılında Tuzla’da kurulmuştur. Pleksan Akrilik, döküm yöntemiyle çeşitli ebat ve kalınlıklarda ürettiği akrilik levhaların reklam, pazarlama, mobilya, inşaat, aydınlatma ve otomotiv sanayi gibi bir çok sektöre tedariğini sağlamaktadır. Aylık 120 ton dökme akrilik levha üretme kapasitesine sahip olan Pleksan Akrilik, Türkiye’nin akrilik levha ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamaktadır.  Firmamız, yılların ticari birikimi ve tecrübesini, sektörün en dinamik, konusunda bilgili ve deneyimli kadrosuyla birleştiren kolektif bir yönetim anlayışı ile hizmet vermektedir.

2014 yılında Alibeyköy şubesinin açılmasıyla ithal akrilik levha ve aynalı akrilik levha tedariğine de başlayan Pleksan Akrilik, benzersiz depolama alanı ile müşterilerine esnek, hızlı ve tam zamanında teslimat sağlamaya başlamıştır. Alibeyköy şubesi ile daha geniş alanda depolama sağlanmış olup iç pazarın uygun fiyatlı plaka ihtiyacını karşılamak için decosheet kazıma levhaları da ithal edilmiştir. Yine 2019 yılının nisan ayı itibariyle inşaat sektörü gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan kırılmaya karşı dirençli, sıcak ve soğuk bükme ile kolay şekil verilebilme özelliğine sahip olan solid polikarbon levhayı da ürün pörtföyüne eklenmiştir. İthal akrilik levha, aynalı akrilik levha, solid polikarbon levha’nın yanı sıra PMMA çekme, A-Pet ve Pet-G endüstriyel levhalar da ürün portföyümüzde yer almaktadır.

Pleksan Akrilik’in hızlı ve istikrarlı büyümesinin ardında, koşulsuz müşteri anlayışı ve toplam kalite anlayışına dayanan kurumsal politikaları yatmaktadır. Pleksan Akrilik bu deneyimini kurucusunun 1990’dan beri levha sektöründeki tecrübelerine borçludur. 

Tüm ürünleri ve kalitesi ile iç pazarda vazgeçilemeyen bir marka olmayı amaçlayan Pleksan Akrilik, Türkiye pazarında levha konusunda her seferinde aynı kalite, daima uygun fiyat, geniş yelpazeli plaka renkleri ve çeşitliliği, çıkabilecek sorunlara karşı önlem alma, önceden çözüm bulma ve müşteri memnuniyetini amaç edinerek verilen siparişin sorunsuz ve kesintisiz iletimi ile rakipleri arasında farklı bir yerdedir. 

 

Fabrika

Pleksan Akrilik Fabrika
Orhanlı Mah. Anıt Sok. No.19 Tuzla İstanbul
0216 394 39 64

Depo

Depo
Karadolap Mah. Gaziosmanpaşa Cad. Ser Mobilyacılar Çarşısı No 152 Eyüp / İstanbul
0212 427 6363