Pleksan Akrilik
Orhanlı Mah., Anıt Sok. No:19,
TUZLA,İSTANBUL.
Pzt - Cum 08:00 - 17:00
Cts 08:00 - 13:00
Pazar Kapalı
+90 (216) 394 39 64
pleksan@pleksanakrilik.com.tr

Veri Güvenliği Ve Gizliliği

 

Veri Güvenliği 

Pleksan Akrilik Akrilik Levha San. Tic. Ltd. Şti hiç bir veri kaydını 3. taraf kişilere sızdırarak kullanıcıların güvenliğini riske atmaz.Sistemin genelinde içeriden dışarıya yada dışarıdan 3. taraf kişilerin erişebileceği bilgi gizlilik alanlarına tamamen kapalıdır.Sistemde web servis , başka bir web sitesinden veri çekme yada api ile bağlanarak veri alınması için eklenen kod parçacıklarını güvenlik ve gizlilik sebebiyle sisteme asla dahil etmez.

Kullanıcılardan derlenen tüm kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Pleksan Akrilik Akrilik Levha San. Tic. Ltd. Şti kullanıcılarından derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap ile kullanmayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

Kişisel verileri koruma kanunu için tıklayınız.

SAYFALAR

Sosyal Medya'da da Bize Ulaşabilirsiniz !

Resmî sosyal medya hesaplarımızdan gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve merak ettiklerinizi ekibimize iletebilirsiniz. Bize ulaşan tüm yorum ve mesajlar dikkatle incelenmekte ve tümüne cevap verilmesi amaçlanmaktadır. Instagram/PleksanAkrilik #PleksanAkrilik Sosyal Medya Hashtag