Pleksan Akrilik
Orhanlı Mah., Anıt Sok. No:19,
TUZLA,İSTANBUL.
Pzt - Cum 08:00 - 17:00
Cts 08:00 - 13:00
Pazar Kapalı
+90 (216) 394 39 64
pleksan@pleksanakrilik.com.tr

Kurumsal

pleksan, pleksan akrilik, pleksi, akrilik levha, tuzla pleksi, tuzla akrilik levha, acil pleksi, ithal pleksi, yerli pleksi

Türkiye’nin öncü dökme akrilik (PMMA, polymethyl methacrylate) levha üreticilerinden olan Pleksan Akrilik levha LTD. ŞTİ, 1998 yılında Tuzla’da kurulmuştur. Pleksan Akrilik, döküm yöntemiyle çeşitli ebat ve kalınlıklarda ürettiği akrilik levhaların reklam, pazarlama, mobilya, inşaat, aydınlatma ve otomotiv sanayi gibi birçok sektöre tedariğini sağlamaktadır. Aylık 120 ton dökme akrilik levha üretme kapasitesine sahip olan Pleksan Akrilik, Türkiye'nin akrilik levha ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamaktadır.  Firmamız, yılların ticari birikimi ve tecrübesini, sektörün en dinamik, konusunda bilgili ve deneyimli kadrosuyla birleştiren kolektif bir yönetim anlayışı ile hizmet vermektedir.

2014 yılında Alibeyköy şubesinin açılmasıyla ithal akrilik levha ve aynalı akrilik levha tedariğine de başlayan Pleksan Akrilik, benzersiz depolama alanı ile müşterilerine esnek, hızlı ve tam zamanında teslimat sağlamaya başlamıştır. 2019 yılında Alibeyköy'deki şube Kağıthane'ye taşınmıştır. Kağıthane şubesi ile daha geniş alanda depolama sağlanmış olup iç pazarın uygun fiyatlı plaka ihtiyacını karşılamak için decosheet kazıma levhaları da ithal edilmiştir. Yine 2019 yılının nisan ayı itibariyle inşaat sektörü gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan kırılmaya karşı dirençli, sıcak ve soğuk bükme ile kolay şekil verilebilme özelliğine sahip olan polikarbonat levhayı da ürün pörtföyüne eklenmiştir. Pleksan Akrilik'in hızlı ve istikrarlı büyümesinin ardında, koşulsuz müşteri anlayışı ve toplam kalite anlayışına dayanan kurumsal politikaları yatmaktadır. Pleksan Akrilik bu deneyimini kurucusunun 1990'dan beri levha sektöründeki tecrübelerine borçludur. 

Tüm ürünleri ve kalitesi ile iç pazarda vazgeçilemeyen bir marka olmayı amaçlayan Pleksan Akrilik, Türkiye pazarında levha konusunda her seferinde aynı kalite, daima uygun fiyat, geniş yelpazeli plaka renkleri ve çeşitliliği, çıkabilecek sorunlara karşı önlem alma, önceden çözüm bulma ve müşteri memnuniyetini amaç edinerek verilen siparişin sorunsuz ve kesintisiz iletimi ile rakipleri arasında farklı bir yerdedir. 

SAYFALAR

Sosyal Medya'da da Bize Ulaşabilirsiniz !

Resmî sosyal medya hesaplarımızdan gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve merak ettiklerinizi ekibimize iletebilirsiniz. Bize ulaşan tüm yorum ve mesajlar dikkatle incelenmekte ve tümüne cevap verilmesi amaçlanmaktadır. Instagram/PleksanAkrilik #PleksanAkrilik Sosyal Medya Hashtag